Skip links

Logo Tasarımı

Kreatif Logo tasarımları bir vektörel çalışmadan daha fazlasını ifade eder; markanızın kimliğini, değerlerini ve çizgilerini bilinç altına kodlamak..

Kurumsal Logo Tasarım Ajansı

Hayal edilenden daha iyisi kreatif bakış açısı ister!

Markanızı benzersiz kılacak ve bunu anlatacak düzeyde işlere imza atıyoruz. Yerel yada global pazarda daha büyük kitlelere mesajınızı ve imajınızı iletmek için kaliteli işlere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Bunun için trendleri takip ediyoruz ve sizi yeni nesil tasarımlarla buluşturuyoruz.

Kaliteli ve size özgün tasarımlar ile markanıza değer katmaya hazır olun. Tercih noktasında maliyet ve zaman etkeni göz önünde olsa da, uzun vade de kaliteyi getirecek en büyük etkeni görmezden gelmemelisiniz. Kısacası, Nisan Agency Deneyimi ile marka kimliğinizi daha prestijli hale getirin.

Marka Kimliğinizin Tasarım Süreci

Logo Tasarım Süreçleri

Kreatif tasarım ekibimiz öncelikle sizlere kusursuz bir logo tasarımı hazırlamak için tarafınızdan gerekli bilgileri almaktadır, ardından tasarım süreci başlamaktadır.

Keşif

Ürün yada hizmetinizin; faydaları, müşterileriniz ve stratejik hedefleriniz hakkında bildiğiniz her şeyi öğreniyor ve araştırıyoruz. Sektör hakkında geniş bir analiz yaparak sizi rekabette ayrı bir noktaya koyacak marka stratejileri geliştiriyor ve uygulama planı çıkarıyoruz.

Rekabet Analizi

Ekibimiz, hizmetinizin ve markanızın konumunun rakiplerinize göre nasıl olması gerektiğini anlamak için pazarı araştırır. Rekabet analizi, satış noktası konumlarının değerlendirilmesi ve istediğiniz sonuçları elde eden diğer başarılı şirketleri ele alır. Rakiplerinizden farklı ve daha iyi olarak öne çıkmak önemlidir. Amacımız, grafik tasarımınızın hemen dikkat çekmesini sağlamak ve potansiyel kitleyi müşteriye dönüştürmektir.

Marka Tasarım Stratejisi

İlk iki adımın ardından logo tasarımı için stratejik plan hazırlıyoruz. Bu, tasarım stratejisi, baskı ve tasarım şablonları, boyut, yapılandırma, stil, tutum, renk, illüstrasyon ve tüm bu unsurların nihai marka tasarımında nasıl bir araya gelebileceği kararlarını içerir. Strateji hedef müşterinize özel önem vererek daha etkili olması için geliştirilir.

Yaratıcılık

Marka kimliğini yansıtacak anahtar bir slogan logo tasarımı için olmazsa olmazdır. Kısa, büyüleyici ve hizmetin farklılaştırıcı unsurlarını anında aktarır.

Tasarım Süreci

Bu adım her şeyin bir araya geldiği aşamadır. Marka kimliğinizi tasarlayan ekibimiz, seçim yapabileceğiniz birçok tasarım stili oluşturur. Onayınızdan geçen tasarım, diğer stil seçeneklerinden öne çıkan önemli detaylar ile gerektiğinde harmanlanabilir. En iyisine ulaşmak için kombinasyonlardan taviz vermeyiz. Tasarlanan taslakları tasarım ekibi ile inceleyerek fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Onay Süreci

Karar verilen çalışmanın talep edilen tüm formatları sizler ile paylaşılır ve marka kimliğiniz kullanıma hazır hale getirilir.