Skip links

Sosyal Medya Yönetimi

Dijitali Seven Markalar İçin Profesyonel, Kreatif ve Stratejik İşler Yapıyoruz. Uçtan Uca Bir Yolculuğa Hazır Olun!

Sosyal medya yönetimi, markaların çevrimiçi uygulamalar aracılığı ile potansiyel müşterilerine ulaşabildikleri bir serüvenin başlangıcıdır.

Sosyal medya, günümüzün en popüler iletişim platformlarını kapsar. Ancak, sosyal medya yönetimi dışarıdan bakıldığında kolay, işin içerisine girildiğinde de tırmanması zor bir yokuştur. Bu nedenle, Nisan Agency olarak sizlere sosyal medya yönetimi hizmeti verirken tamamen profesyonel destek sunuyoruz. Kişiye özel olarak hazırlanmış stratejilerimiz ile müşterilerimizin sosyal medya hesaplarında etkileşim oranlarını artırıyor ve marka bilinirliğini yükseltiyoruz. Verilen mesajların doğru kanallara erişebilmesi için sosyal medyanın gücünü etkin kullanıyor ve aylık raporlamalarımızla bunları nitelendiriyoruz.

80+ Güçlü Markalarımız

100K Üzeri Web Sitesi Trafiği Elde Ettik!

Sektörünüzü araştırıyor ve fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Rakiplerinizin hangi hamlelerde bulunduğunu öğrenmek, markanızın güçlü yönlerini daha da vurgulayabilmek ve eksikleri iyileştirmek konusunda adeta ampul gibi ışık saçabilir. Hedef kitlenizin rakiplerinizde sevdiği özellikleri saptayarak, markanız için özgün kreatif fikirler ortaya çıkarıyoruz. Bu sayede rakiplerinizden daha sağlam adımlar atmanıza olanak tanıyoruz. Hem müşterilerinizin birer personasını çıkarmak hemde benzersiz kurgular yaratmak için aynı sektörde rekabet içerisinde olduğunuz markaların geçmiş işlerine göz atıyoruz. Sizi onlardan çok daha ileriye taşımak için sosyal medya pazarlamasında performansınızı artırmayı hedefliyoruz.